M. Nureddin Coşan’dan 16 Nisan Referandumu Öncesi Kritik Mesaj
By admin On 6 Apr, 2017 At 07:39 PM | Categorized As TÜRKİYE | With 0 Comments

 

2001 yılından beri muhtelif zaman ve kritik dönemlerde, idarecileri uyarıcı ve kamuoyunu bilinçlendirici mesajlar yayınlayan İskenderpaşa grubu lideri Muharrem Nureddin Coşan, 16 Nisan Referandumu öncesi kritik bir mesaj yayınladı.

Bu önemli referandumun salt “evet/hayır” yaklaşımıyla değerlendirildiği, konuya sadece siyasi-politik açıdan yaklaşılan bir ortamda odakları bambaşka bir noktaya çeken,  duygu ve düşünceleri ateşleyen, maddi ve manevi değerlerimizin farkındalığına yol açan bir yaklaşımla, “neden evet ve neye evet” dediğini “gerçek sebepleriyle” şöyle açıklıyor:

EVET!..,
Ve Esbâb-ı Hakîkî:

Küreselleşme rüzgarının özgürlük, adalet ve hukukun üzerindeki tozlu, kireçlenmiş, kaskatı, adeta perçinlenmiş cürûfunu söküp, altındaki cevheri göstermeye başladığı için EVET!

Hariçten ısmarlama dikilmiş, dikte edilmiş, doğal hareket etmemizi engelleyen kıyafetlere artık sığamadığımız için KAHRAMAN Maraş’ta dokunmuş kıyafete EVET!

Ağacımıza aşılanmış GDO’lu doktrinler, toprağımıza zerk edilmiş suni kimyasal terkipler daha fazla meyvemizin tadını kaçırmasın, özümüzdeki lezzeti geri kazanalım diye EVET!

Yozlaşmış, yıpranmış ve bîçâre toplum mühendisleriyle gerçek huzurun formül ve şifrelerini insaniyet adına paylaşalım diye EVET!

NASA’ya sonsuzluğun keşfinin uzayın dip köşelerinde değil, gönüllerimizin engin deryasında olduğunu haykırmak için EVET!

SAĞDUYU PARTİSİ
Muharrem Nureddin Coşan

 Şunlar da ilginizi çekebilir:

http://www.dusunuyoruz.com/yerinden-oynayan-taslar-bozulan-oyunlar
http://www.medyaokuryazar.com/secim-sonucundaki-ilginc-tablo
http://www.medyaokuryazar.com/sagduyuya-davet

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*